Gizlilik ve Güvenlik

Muratti Kuyumculuk, kullanıcıların www.murattikuyumculuk.com web sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca gizli bilgiler olarak anılacaktır.

Muratti Kuyumculuk, işbu gizlilik politikası ve kullanıcı sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Muratti Kuyumculuk, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Muratti Kuyumculuk, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Muratti Kuyumculuk’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.murattikuyumculuk.com web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Muratti Kuyumculuk’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Muratti Kuyumculuk, kullanıcılara ve kullanıcıların www.murattikuyumculuk.com web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Muratti Kuyumculuk, işbu gizlilik politikası hükümlerini, dilediği zaman www.murattikuyumculuk.com web sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Muratti Kuyumculuk’un değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, www.murattikuyumculuk.com web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.